
Ключовою домовленістю під час робочої зустрічі в Олімпійському домі стало залучення титулованих олімпійців до тренування курсантів – майбутніх співробітників української спецслужби.
«Для нашої молоді надзвичайно важливо переймати досвід найкращих спортсменів, спілкуватися з ними та вчитися у них. Це потужна мотивація ставати сильнішими й вправнішими», – підкреслив Андрій Черняк.
Президент НОК Вадим Гутцайт високо оцінив розвиток спорту в Академії СБУ та відзначив рівень заходів, які проводяться для молоді за участю відомих українських атлетів.
«Олімпійський дім завжди відкритий до взаємодії з вашим навчальним закладом. Ми будемо раді підтримати ваші спортивні команди та попрацювати разом», – наголосив Вадим Гутцайт.